<<  Firma Profili  >>
 

ALTAŞ HAVALANDIRMA; Konya'da havalandırma sistemlerinin imalat, montaj ve uygulama alanında faaliyet göstermektedir.

 

Geçmişten gelen tecrübe ve bilgi birikimimizle ülkemizin her köşesinde hizmet vermekte olan firmamız, üründe kalite ve ekonomik fiyatı en ön planda tutmaktadır.

Ürünlerimiz TSE sertifikalı olup 1.sınıf malzeme kalitesiyle geniş kapsamlı servis ağı ile Galvaniz sac ve Paslanmaz krom sac ile imalat ve montaj yapmaktayız. Taş yünü izolasyon, kendinden yapışkanlı akustik izolasyon ile ısı izolasyonu ve alüminyum saç kaplama yapmaktayız.

 

Taahhütlerini eksiksiz yerine getirmek için makina, ekip, ekiman ve bilgiye sahip olan firmamız, her zaman en iyisini yapma hedefindedir.

 

Hizmetlerimiz Arasında;

 

Havalandırma sistemleri, endüstriyel davlumbaz, havalandırma filtreleri ve kalorifer bacalarının imalat ve montajı yer almaktadır.

Firmamız;

 

Oteller, okul yemekhaneleri, lokantalar, spor salonları, alışveriş merkezleri, işyerleri, yüzme havuzları, şirketler vb. birçok alanlarda havalandırma taleplerini gerçekleştirmektedir.

 

Bilgi ve tecrübesini her geçen gün daha da geliştiren profesyonel kadrosu ile hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. Sizde En uygun ve En Kaliteli Hizmeti almak için, bizimle iletişime geçmeden havalandırma sistemleri projelerinize yön vermemenizi tavsiye ediyoruz.

Vizyon;


Gelişme sürecinin temelinde, kaliteden ödün vermeden mal ve hizmet sunmak, ürün yelpazesini genişletmek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, üretiminde ve tasarımında kullandığı teknolojik destekli makinelerle her geçen gün kendini yenilemek.

Misyon;


Havalandırma sektöründe imalat ve montajı, kalite ve etik değerlerden asla taviz vermeden, beklentileri her seferinde aşmak.